همه آهنگ ها

Tobiiفناوری انقلابی برای کنترل ویندوز توسط حرکت چشم

Tobiiفناوری انقلابی برای کنترل ویندوز توسط حرکت چشم
Tobiiفناوری انقلابی برای کنترل ویندوز توسط حرکت چشم

لمس کردن صفحات لمسی تبلت،گوشی هوشمند و کامپیوترها برای اجرای نرم افزارها و کارهای دیگر ممکن بزودی توسط تکنولوژِی جدیدی به نام Tobii از دور خارج شود!توسط این فناوری جدید کاربران قادرند کارهایی مانند حرکت موس،اجرا نرم افزارها و باز کردن لینک های اینترنتی را تنها به وسیله حرکت ساده چشمانشان انجام دهند.

فارس 98

یک کمپانی متخصص در توسعه تکنولوژی ردیابی چشم بتازگی نرم افزار جدیدی به نام Tobii Gaze برای ویندوز 8 منتشر کرده است که توسط یک دستگاه کنترل چشم ،وب کم و یا کامپیوتر مخصوص Tobii میتواند به شما بگوید که به کدام قسمت از صفحه نمایش خیره شده اید.این تکنولوژی این امکان را به کاربر میدهد تا بدون استفاده از موس و کیبورد و یا لمس نمایشگر با سیستم و ویندوز به صورت نقطه ای تعامل داشته باشد.

فارس 98

به عبارت ساده تر Tobii Gaze همانظور که صفحات لمسی دستگاه هایی مانند تبلت و موبایل ها را دگرگون کردند رابط کاربری کامپیوترهای معمولی را دچار تغییر و تحولات انقلابی خواهد کرد،همچنین میتوان تصور کرد اگر این فناوری با تکنولوژی مانند سیری اپل همراه شود به پایان دوره ورودی ها سخت افزاری مانند موس و کیبورد بسیار نزدیک خواهیم بود.

فارس 98

ویدیو مربوط به عملکرد Tobii Gaze در ویندوز8 را از اینجا مشاهده کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد فناوری Tobii را از اینجا بخوانید.

منبع:فارس 98


(1) تکنولوژی ردیابی چشم در ویندوز
تکنولوژی ردیابی چشم در ویندوز


(2) کشف 42 سیاره بیگانه توسط منجمان آماتور
کشف 42 سیاره بیگانه توسط منجمان آماتور


(3) کشف 42 سیاره بیگانه توسط منجمان آماتور
کشف 42 سیاره بیگانه توسط منجمان آماتور


(4) تماشا کنید کنترل ریموت ویندوز 10 با ویندوزفون از طریق
هفتهی پیش مایکروسافت نسخهی نهایی ویندوز 10 را منتشر کرد. یک برنامهنویس اپلیکیشنی را با عنوان Win 10 Controller برای ویندوزفون منتشر کرده که میتوان ویندوز 10 را با این اپلیکیشن بصورت ریموت کنترل کرد.


(5) دانلود درایور های جوی استیک Xbox 360
برای اینکه دستگاه به طور صحیح توسط سیستم تعیین شود و برنامه های کاربردی کلید ها امکان پذیر باشد باید راننده های کنترل کننده را نصب کنید. این چیزی است که ما در درس امروز ما آن را بیان خواهیم کرد. ما به شما


(6) کنترل فضاهای مجازی با حرکت چشم
کنترل فضاهای مجازی با حرکت چشم - ایتنا- محققان آمریکایی در حال تکمیل یک هدست مبتنی-کنترل-فضاهای-مجازی-حرکت را در آکا ببینید


(7) Stellarium 0.20.1 WinMacLinux نرم افزار نجوم و ستاره شناسی
Stellarium دانلود رایگان نرم افزار Stellarium 0.20.1 یک نرم افزار سیاره نمای بسیار قدرتمند و جذاب با پشتیبانی از زبان پارسی برای سیستم شما می باشد. یک نمایش واقعی از آسمان به صورت 3 بعدی هر چیزی که دوست دارید را با چشم های برهنه خود


(8) کنترل با حرکات چشم شبکه
چشمان خود را به سمت راست حرکت میدهید تا فهرست آهنگها برای شما جابهجا شود. چشم خود را اول به چپ و بعد به راست حرکت میدهید تا میزان صدا را کنترل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − شش =

دکمه بازگشت به بالا