همه آهنگ ها

چگونه توسط فلش درایو و حافظه های جانبی سرعت سیستم خود را بالا ببریم

چگونه توسط فلش درایو و حافظه های جانبی سرعت سیستم خود را بالا ببریم
چگونه توسط فلش درایو و حافظه های جانبی سرعت سیستم خود را بالا ببریم

در برخی از مواقع به علت کندی و ناتوانی مشخصات سخت افزاری سیستم نمیتوان بسیاری از نرم افزار و بازی ها را بر روی کامپیوتر اجرا کرد،در ادمه روشی برای ویندوز 7 آموزش میدهیم که بتوانید توسط فلش درایو و حافظه های جانبی کارایی و حافظه سیستم خود را بهبود ببخشد.

فارس 98

چگونه یک حافظه جانبی USB باعث افزایش کاریی سیستم میشود؟

شما میتوانید با استفاده از فضای خالی موجود در فلش درایو و حافظه های جانبی دیگر به عنوان حافظه کش مجازی (virtual cache memory) به عملکرد و سرعت رم سیستم خود کمک کنید.

چگونه یک درایو USB را به عنوان کش مموری سیستم استفاده کنیم

ابتدا یک درایو USB مانند فلش درایو به سیستم خود متصل کنید،سپس Computer را باز نموده و بر روی درایو مورد نظر کلیک راست و گزینه Properties را انتخاب نمایید و در پنجره باز شده نیز تب Readyboost انتخاب کنید.

فارس 98

سپس گزینه Use this device را انتخاب نمایید.در قسمت پایینی این گزینه شما باید مقدار فضای مورد نیاز از فلش درایو برای استفاده به عنوان حافظه کش مجازی تعیین کنید فقط به این نکته توجه داشته باشید که پس از تخصیص حافظه دیگر نمی توانید از آن مقدار حافظه به عنوان فضای خالی برای ذخیره سازی استفاده کنید(به طور مثال اگر 300mb را برای اینکار اختصاص داده اید،حافظه فلش درایو شما به مقدار 300mg همیشه پر است و نمیتوانید از آن برای ذخیره کردن فایل ها استفاده کنید)

فارس 98

پس از انتخاب مقدار دلخواه پنجره را OK کنید،در صورتی که فضای زیادی را برای اینکار اختصاص داده اید ممکن است اجرا فرآیند تخصیص حافظه توسط ویندوز کمی زمانبر باشد.

فارس 98

در نهایت پس از اینکه ویندوز تغییرات لازم را بر روی حافظه جانبی انجام داد اگر به فلش درایو خود مراجعه کنید فایلی به نام ReadyBoost.sfcache مشاهده میکنید که حجم آن معادل میزان فضایی است که شما برای حافظه رم اختصاص داده اید.حال در هر زمان که فلش درایو خود را به کامپیوتر متصل کنید سیستم از این میزان فضا برای افزایش سرعت استفاده میکنید.

فارس 98

برای غیر فعال کردن این قابلیت و بازگشت حافظه به حالت قبل در تب Readyboost گزینه Do not use this device را انتخاب و پنجره را OK کنید.

منبع:فارس 98


(1) چگونه توسط فلش درایو و حافظه های جانبی
چگونه توسط فلش درایو و حافظه های جانبی سرعت سیستم خود را بالا


(2) چگونه توسط فلش درایو و حافظه های جانبی
چگونه توسط فلش درایو و حافظه های جانبی سرعت سیستم خود را بالا


(3) چگونه ویندوز را از روی USB فلش نصب
چگونه ویندوز را از روی USB فلش نصب کنیم - تابناک TABNAK


(4) چگونه توسط فلش درایو و حافظه های جانبی سرعت سیستم خود را
شما میتوانید با استفاده از فضای خالی موجود در فلش درایو و حافظه های جانبی دیگر به عنوان حافظه کش مجازی virtual cache memory به عملکرد و سرعت رم سیستم خود کمک کنید.


(5) چطور رندرینگ را سریعتر و سرعت Adobe را
چطور رندرینگ را سریعتر و سرعت Adobe را بالا ببریم فروشگاه بزرگ


(6) آموزش فرمت یک فلش درایو دارای مشکل Write Protected گجت نیوز
آیا فلش درایو شما دچار مشکل Write Protected شده و نمیتوانید آن را فرمت کنید ما در این مقاله راه حلهایی را در اختیارتان قرار میدهیم که میتواند شما را از شر این مشکل راحت کند.


(7) چگونه سرعت انتقال داده از فلش درایو را افزایش دهیم شبکه
چگونه سرعت انتقال داده از فلش درایو به کامپیوتر را افزایش دهیم. عوامل متعددی هستند که روی سرعت انتقال داده از فلش درایو شما تاثیر میگذارند و ما برای افزایش این سرعت انتقال باید تمام این عوامل را در نظر داشته باشید.


(8) چگونه توسط فلش درایو و حافظه های جانبی
چگونه توسط فلش درایو و حافظه های جانبی سرعت سیستم خود را بالا


(9) آموزش چگونه یک فلش درایو بوت برای ویندوز 10 خود بسازیم
نصب سیستمعامل ویندوز از طریق فلش درایو یا حافظه جانبی مزایای بسیاری نسبت به نصب از روی دیسک فشرده دارد که برای بسیاری از کاربران به ویژه آن دسته که از درایو اپتیکال محروم هستند یک ضرورت محسوب میشود. سرعت بالا و


(10) رم داده. درایو فلش USB برای iPhone و
رم داده. درایو فلش USB برای iPhone و iPad. بررسی عالی ADATA i

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − سه =

دکمه بازگشت به بالا