همه آهنگ ها

پلت های مقوایی که میتوانند بیش از نیم تن وزن را پشتیبانی کنند

پلت های مقوایی که میتوانند بیش از نیم تن وزن را پشتیبانی کنند
پلت های مقوایی که میتوانند بیش از نیم تن وزن را پشتیبانی کنند

پلت های چوبی یکی از وسایل رایج برای بسته بندی و حمل و نقل اجناس هستند.این پلت ها قادرند وزن های کم تر از نیم تن (450 کیلوگرم) را تحمل کنند اما بتازگی شرکت Ikea پلت های مقوایی چند لایه محکمی تولید نموده است که میتوانند بیش از نیم تن وزن (748 کیلوگرم) را پشتیبانی کنند.

فارس 98

پلت های جدید این شرکت 90% سبک تر و 33% نازک تر از پلت های چوبی باشد که این موضوع باعث میشود با جایگزین کردن این پلت ها در 10% هزینه های حمل و نقل (حدود 193 میلیون دلار) نیز صرفه جویی شود.

ممکن است زمانی که کارتون و مقوا در شرایط آب و هوایی نامناسب قرار گیرند چندان قابلیت استفاده مجدد را نداشته باشند اما میتوانیم از پلت های مقوایی یکبار استفاده و سپس آنها را بازیافت کنیم در این صورت جایگزین کردن آنها از نظر اقتصادی و زیست محیطی بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

منبع خارجی:core77

ویرایش و ترجمه:فارس 98


(1) وبلاگ مهر - پلت های مقوایی که میتوانند
وبلاگ مهر - پلت های مقوایی که میتوانند بیش از نیم تن وزن را


(2) همه قوا و نهادها باید در این زمینه کمک کنند
همه قوا و نهادها باید در این زمینه کمک کنند


(3) روزانه 1500 تن مرغ مازاد خریداری میشود - ایرنا
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور با اشاره به اینکه جوجه ریزی در مرغداریها از شش ماه قبل آغاز شده است اظهارداشت برای ایام دهه فجر عید و ماه رمضان برنامه ریزی در خصوص تولید مرغ صورت گرفت و بالغ بر 140 میلیون قطعه جوجه ریزی صورت گرفت.


(4) گنجور مولوی مثنوی معنوی دفتر سوم بخش 118 - قصه
و البته فایدهای واقعی از این کار نمیبرند فقط میتوانند خلاء ناشی از ناکارآمدی هویت فکری را با این تصورات واهی پر کنند . کوری که خود را بینا و حتی دوربین میداند و کری که ادعای شنیدن جزئی


(5) حمایت از پیامرسانها آری یا خیر - ایسنا
اگرچه ممکن است برخی عدم حمایت از پیامرسانهای داخلی را علت عدم رشد آنها بدانند درمقابل ادامهی حمایت از آنها در شرایطی که هنوز نتوانستند به تعداد کاربران مورد نظر برسند هم مورد انتقاد گروهی دیگر قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا