همه آهنگ ها

فایلها و پوشه های حذف شده در ویندوز7 را بدون هیچ برنامه ای بازیابی کنید

فایلها و پوشه های حذف شده در ویندوز7 را بدون هیچ برنامه ای بازیابی کنید
فایلها و پوشه های حذف شده در ویندوز7 را بدون هیچ برنامه ای بازیابی کنید

فایلهای ضروری و مهم در برخی اوقات به علت اشتباه،ویروسی شدن و.. حذف میشوند و ما برای بازیابی آنها از نرم افزارهای Recovery استفاده میکنیم.در ادمه روشی برای دسترسی به نسخه های های قبلی یک فایل یا پوشه معرفی میکنیم.

فارس 98

فعال کردن قابلیت Previous Version

در ابتدا شما برای بازیابی نسخه های قبلی یک فایل و پوشه باید قابلیت Previous Version داریوها سیستم خود را فعال کنید زیرا این قابلیت در ویندوز 7 به طور پیش فرض فقط بر روی درایو C فعال است و شما در ابتدا فقط میتوانید به نسخه های قبلی فایل و پوشه این درایو دسترسی پیدا کنید،برای فعال نمودن قابلیت Previous Version بقیه داریو های سیستم مسیر زیر را دنبال کنید:

Control Panel > System and Security > System سپس در پنجره ظاهر شده در سمت چپ بر روی گزینه System protection کلیک کنید.

فارس 98

در تب System protection و در قسمت protection setting درایو مورد نظر خود را برای فعال کردن این قابلیت انتخاب و بر روی دکمه Configure کلیک کنید.

فارس 98

در این پنجره شما با نتخاب گزینه اول “Restore system settings and Previous Version of files” میتوانید علاوه بر فعال کردن قابلیت Previous Version برای یک فایل،قابلیت Restore (بازیابی) نمودن تنظیمات این درایو را توسط System Restore ویندوز نیز فعال کنید،وبا گزینه دوم “Only restore the Previous Version of files” فقط قابلیت Previous Version برای یک فایل را فعال میکنید.(گزینه سوم برای غیر فعال کردن این تظیمات میباشد)

فارس 98

یکی از دو گزینه اول را به دلخواه انتخاب کنید و سپس از قسمت Disk Space Usage یک مقدار دلخواه از هارد درایو خود را برای این قابلیت اختصاص دهید(هر چقدر فضای بیشتری اختصاص دهید مدت زمان نگهداری ورژن های قبلی فایل و پوشه بر روی ویندوز بیشتر میشود).

در نهایت پس از انجام تنظیمات پنجره را OK کنید و سپس در صورت نیاز این تنظیمات برای داریو دیگر سیستم که میخواهید این ویژگی را داشته باشد فعال کنید.

استفاده از قابلیت Previous Version

حال برای استفاده از قابلیت Previous Version کافیست بر روی فایل یا پوشه مورد نظر کلیک راست و گزینه Restore Previous Version را انتخاب کنید.

فارس 98

در پنجره ظاهر شده شما میتوانید نسخه قبلی یک فایل و پوشه دور طول هفته،ماه و یا سال گذشته مشاهده کنید،حالا شما میتوانید براحتی نسخه مورد نظر خود را انتخاب و سپس از طریق گزینه های Open،Copy و یا Restore آنرا باز،کپی و یا بازیابی کنید.

فارس 98

منبع:فارس 98


(1) آموزش بازیابی فایل های پاک شده بدون
آموزش بازیابی فایل های پاک شده بدون نیاز به نرم افزار


(2) بازیابی فایل و پوشه حذف شده در ویندوز7
بازیابی فایل و پوشه حذف شده در ویندوز7 بدون هیچ برنامه ای کینگ تو نت


(3) چگونه فایلهای حذف شده را در ویندوز
چگونه فایلهای حذف شده را در ویندوز بازگردانی کنیم


(4) چگونه فایلهای مخفی را در ویندوز 7 نمایش
چگونه فایلهای مخفی را در ویندوز 7 نمایش دهیم


(5) بهترین نرم افزار بازیابی اطلاعات حذف
بهترین نرم افزار بازیابی اطلاعات حذف شده در کامپیوتر دانلود و


(6) چگونه فایلها و پوشه های حذف شده در ویندوز7 را بدون هیچ
چگونه فایلها و پوشه های حذف شده در ویندوز7 را بدون هیچ برنامه ای بازیابی کنید. فایلهای ضروری و مهم در برخی اوقات به علت اشتباهویروسی شدن و..


(7) نرم افزار بازیابی فایل های پاک شده
نرم افزار بازیابی فایل های پاک شده - Easy Recovery 10


(8) آموزش حذف برنامه در ویندوز Seven - نصب و حذف برنامه ها در
حذف برنامه ها اگر قصد دارید برنامه ای را از روز کامپیوتر حذف کنید تقریبا غیر ممکن خواهدبود که هر یکاز اجزای برنامه را ردگیری کرده و به طور جداگانه آن را حذف کنید .برای اطمینان از حذف کامل برنامه ها و اجتناب از حذف


(9) بهترین نرم افزار بازیابی اطلاعات حذف شده در کامپیوتر
در گزینه دوم علاوه بر جستوجو و بازیابی اطلاعات حذف شده میتوان فایلهای گمشده را نیز پیدا کرد. پس از انتخاب گزینه مورد نظر Next را بزنید.


(10) آموزش بازیابی فایل های پاک شده بدون نیاز به نرم افزار
2- بازیابی فایل های حذف شده دائمی در ویندوز 1087 بدون نرم افزار 1- بازیابی فایل های حذف شده دائمی بدون نرم افزار از Previous Version . اولین راه حل ما برای بازیابی فایل های حذف شده دائمی و بدون نرم افزار با بازیابی نسخه قبلی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا