همه آهنگ ها

تبدیل دوچرخه های معمولی به دوچرخه الکتریکی توسط Ridekick

دوچرخه ها دوست خوب محیط زیست،سلامتی و جیب ما هستند زیرا آنها نه نیازی به سوخت دارند و نه سر و صدا و آلودگی ایجاد میکنند.اما علاوه بر اینکه سرعت آنها چندان زیاد نیست،نبود یک منبع انرژی غیر انسانی مانند موتور و.. منجر میشود که مدتی پس از استفاده آنها خسته شویم.حال ابزاری به نام Ridekick باعث شده تا این مشکل دوچرخه ها نیز تا حدودی حل شود.

فارس 98

Ridekick یک ترک بند الکتریکی میباشد که با متصل شدن به بدنه دوچرخه میتواند آنرا با سرعتی معادل 30 کیلموتر بر ساعت به جلو هل دهد و دیگر شما نیازی به رکاب زدن ندارید،همچنین این ترک بند در بالا خود دارای فضای اضافی برای قرار دادن وسایل مورد نیازتان هست.

فارس 98

Ridekick براحتی به بیشتر دوچرخه های امروزی متصل میشود و با موتور و یک دور شارژ باتری 500 وات خود میتواند دوچرخه شما را حدودا تا 45 کیلومتر به جلو حرکت دهد.ممکن است 45 کیلومتر مسافت کمی به نظر برسد اما از آنجایی که Ridekick اولین نمونه تجاری ترک بندهای الکترونیکی میباشد،احتمال توسعه و کار بیشتر بر روی آن زیاد است.

منبع خارجی:inhabitat

ویرایش و ترجمه:فارس 98


(1) چگونه دوچرخه را به موتور تبدیل کنیم
چگونه دوچرخه را به موتور تبدیل کنیم باارمیچر - کیونما


(2) چگونه دوچرخه را به موتور تبدیل کنیم
چگونه دوچرخه را به موتور تبدیل کنیم باارمیچر - کیونما


(3) تبدیل دوچرخه به دوچرخه برقی در 60 ثانیه با GeoOrbital
آیا دوچرخه معمولی را میتوان به دوچرخه برقی تبدیل کرد GeoOrbital اختراعی است که تجربه جدیدی از دوچرخه الکتریکی به ما میدهد.


(4) تبدیل دوچرخه تان به دوچرخه برقی
همانگونه که راندن دوچرخه برای دوچرخه سوار لذت بخش است راندن دوچرخه ی برقی نیز بسیار جذاب لذت بخش و نشاط آور است با این تفاوت که به دلایل فنی لذت راندن دوچرخه ی برقی بیشتر از راندن دوچرخه ی معمولی میباشد.


(5) چرخ کپنهاگ اختراعی شگفتانگیز برای تبدیل دوچرخههای
چرخ کپنهاگ اختراعی شگفتانگیز برای تبدیل دوچرخههای معمولی به دوچرخه الکتریکی . یک دیدگاه ارسال شده توسط کیا علیپور 14 مهر 96 ساعت 2126. چرخ کپنهاگ Copenhagen Wheel اختراع جدید استارتاپی به نام Superpedestrian از دانشگاه ام


(6) FlyKly تبدیل دوچرخه ساده به دوچرخه الکتریکی - اخبار خودرو
اما با فرض فراهم بودن تمام پیشفرض ها دوچرخه کماکان برای عده بسیاری افراد وسیله مناسبی برای طی مسیرهای نسبتا طولانی به حساب نمی آید به همین خاطر اخیرا دوچرخه های الکتریکی زیادی به بازار وارد شده اند.


(7) کیت تبدیل دوچرخه تان به دوچرخه برقی
تبدیل دوچرخه تان به دوچرخه برقی کیت دوچرخه ی برقی مجموعهای شامل موتور الکتریکی کنترلر باتری شارژر جعبهباتری و تجهیزات نصب جهت مجهز کردن دوچرخه به پیشرانه ی الکتریکی میباشد. این مجموعه


(8) تبدیل دوچرخه تان به دوچرخه برقی
شما دوچرخه ی خودتان را به دوچرخه ی برقی تبدیل می کنید. موتور الکتریکی در کیت دوچرخه ی برقی بصورت توپی چرخ Hub می باشد که روی یک طوقه ی آلومینیمی با کیفیت مناسب پره بندی شده است. این موتور پس از


(9) تبدیل دوچرخه معمولی به برقی با ابزار رولوشن ورکس - زومیت
استارتاپ بریتانیایی رولوشن ورکس کیت تبدیل بسیار جالبی طراحی کرده است که طی 10 دقیقه میتواند بدون هیچ ابزار خاصی دوچرخه معمولی را به دوچرخه برقی تبدیل کند.


(10) تبدیل دوچرخه معمولی به برقی با حداقل امکانات
کیت ریووس revos برای تبدیل دوچرخه معمولی به الکتریکی زومیت - دنیای فناوری. 5 هزار نمایش 1 سال پیش. 113. تبدیل ویدئو معمولی 360 درجه به اسلوموشن با هوش مصنوعی زومیت - دنیای فناوری. 693 نمایش 2 هفته پیش. 351. پلان - آمستردام چطور به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + هجده =

دکمه بازگشت به بالا