همه آهنگ ها

آیا این کوچکترین فلش درایو جهان است

آیا این کوچکترین فلش درایو جهان است
آیا این کوچکترین فلش درایو جهان است

کمپانی های متفاوتی به طور مداوم اعلام میکنند که کوچکترین و یا بزرگترین گجت جهان را تولید نموده اند اما در واقع سند برای اثبات ادعا های آنها وجود ندارد.بتازگی کمپانی به نام Deonet فلش درایوهایی در ابعاد 2٫9*14٫5*19٫5 میلی متر تولید کرده است که اندازه آن به سختی هم اندازه یک بند انگشت دست انسان میباشد.

فارس 98

این فلش درایو که در ظرفیتهای 4GB , 8GB و 16GB تولید میشوند از چیپ های میکرو UDP (به معنای فرآیند سرهم کردن دیسک های USB در یک پکیج) استفاده میکند که باعث میشود اندازه آنها نصف اندازه حافظه فلش درایوهای امروزی باشد.هنوز قیمت و اطلاعاتی بیشتری از این فلش درایوها در دسترس نیست اما احتمالا ین فلش ها در چند هفته آینده وارد بازار جهانی میشود و باید دید که آیا میتوانند برای مدتی لقب کوچکترین فلش درایو دنیا را به خود اختصاص دهند؟

منبع خارجی:Geekosystem

ویرایش و ترجمه:فارس 98


(1) رونمایی از کوچکترین فلش درایو 1
رونمایی از کوچکترین فلش درایو 1 ترابایتی جهان در سیایاس 2018


(2) کوچکترین فلش مموری جهان
کوچکترین فلش مموری جهان


(3) بهترین فلش مموری های 2018 معرفی
بهترین فلش مموری های 2018 معرفی برترین کارت های حافظه در سال 96


(4) فلش مموری 128 گیگابایتی SanDisk
فلش مموری 128 گیگابایتی SanDisk کوچکترین فلش جهان


(5) عرضه کوچکترین فلش درایو USB3.0 از سوی شرکت pqi
05.09.2011 در همین راستا شرکت پی.کیو.آی کوچکترین فلش درایو یو.اس.بی 3 جهان را به بازار معرفی کرده است. این فلش درایو با نام تجاری Intelligent Drive U819V با اندازه 315 x 14.8 x 7.3mm خود در چهار حجم 4 8 16 و 32 گیگابایت


(6) آموزش فرمت یک فلش درایو دارای مشکل Write Protected گجت نیوز
آیا فلش درایو شما دچار مشکل Write Protected شده و نمیتوانید آن را فرمت کنید ما در این مقاله راه حلهایی را در اختیارتان قرار میدهیم که میتواند شما را از شر این مشکل راحت کند.


(7) سخت افزار با سحر کوچکترین فلش درایو جهان
کوچکترین فلش درایو جهان این Flash Drive که اندازه آن 3 9mm12mm2mm است با وزنی کمتر از 5 گرم سبک ترین و باریک ترین محصول ذخیره سازی و انتقال اطلاعات در جهان است. بابه کار گیری فن آوری های نوین محصولات


(8) کوچکترین فلش درایو USB-C جهان با ظرفیت 1 ترابایت توسط سن
یکی از محصولاتی که به صورت ثابت توسط شرکت های مختلف در نمایشگاه های ces معرفی می شود حافظه فلش است. هر سال شرکت های سازنده این ابزارهای دیجیتال از جدی


(9) رونمایی از کوچکترین فلش درایو 1 ترابایتی جهان در سیایاس
رونمایی از کوچکترین فلش درایو 1 ترابایتی جهان در سیایاس 2018 عکس به گزارش خبرآنلاین این فلش بر مبنای یو اس بی تایپ سی ساخته شده است.


(10) کوچکترین حافظه فلش 128 گیگابایتی دنیا را ببینید شبکه
فکر میکنید فلش درایو 128 گیگابایتی جدید سن دیسک چقدر کوچک باشد خب ظاهر آن بیشتر شبیه به یک کانکتور usb با یک تکه پلاستیک چسبیده به انتهای آن است و به نظر نمیرسد اصلا بتوان چیزی را داخل این بخش کوچک ذخیره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − سه =

دکمه بازگشت به بالا