همه آهنگ ها

یک ابزار دیگر ابر قهرمان ها تولید شدapp آیپد که امکان دید با اشعه X را به کاربران میدهد

یک ابزار دیگر ابر قهرمان ها تولید شدapp آیپد که امکان دید با اشعه X را به کاربران میدهد
یک ابزار دیگر ابر قهرمان ها تولید شدapp آیپد که امکان دید با اشعه X را به کاربران میدهد

اگر با ابر قهرمان سوپر من آشنا باشید حتما با دید X-ray (اشعه ایکس) وی نیز آشنایی دارید،اما اینبار یک نرم افزار (app) گوشی هوشمند iPad این قابلیت برای همگان فراهم کرده است.

فارس 98

نرم افزار X is for X-Ray میتواند به راحتی توسط اشعه X اجزای تشکیل دهنده ابزاری مانند موتورهای پیچیده،دوچرخه،دوربین دیجیتال،توستر آشپزخانه و یا هر ابزار دیگری را به شما نشان دهد.Hugh Turvey،هنرمند Royal Institute for Radiology با استفاده از تکنولوژی جدید اشعه ایکس اشیاء را هم در حالت X-ray و هم در حالت جامد،سه بعدی نقشه برداری میکند.

فارس 98

برای استفاده از این App فقط کافیست انگشت خود را از چپ به راست حرکت دهید تا اشیا را برای بچرخاند و یا اینکه انگشتان را از بالا به پایین حرکت دهید تا به طرز شگفت انگیزی به صورت سه بعدی و توسط اشعه X اجزای داخلی اجسام را مشاهده کنید.علاوه بر این شما میتوانید زمانیکه در حال قدم زدن هستید اجزا درونی اشیا دور بر خود را مشاهد کنید تا درک بهتری از عملکرد آنها داشته باشید.

فارس 98

Turvey میگوید که ساخت این نرم افزار 4 سال به طول انجامیده است و او توسط تصاویر گرفته شده توسط اشعه X اطلاحی به نام Xogram ایجاد کرده است.وی افزود که میتوان توسط این روش با قرار دادن یک شی به طور مستقیم بر روی سطح photo-sensitive paper (کاغذ عکس حساس) و قرار دادن آن در معرض نور ،تصاویر X-ray را بدون دوربین تولید کرد.و در حقیقت این یک تکنولوژی جدید در جهان برای عکسبرداری توسط اشعه ایکس میباشد.

فارس 98

در نهایت کمپانی اپل از این فناوری استقبال نمود و به وی پیشنهاد تولید App آیپد با استفاده از این تکنولوژی را داد تا همگان بتوانند از آن استفاده کنند.اکنون X is for X-Ray به قیمت £5٫49 برای iPad و iPad 2 در iTunes موجود است و میتوانید از آن استفاده کنید.

منبع خارجی:dailymail

ویرایش و ترجمه:فارس 98


(1) اپل امکان بازگشت به سیستم عامل iOS 13.4
اپل امکان بازگشت به سیستم عامل iOS 13.4 را به کاربران نمیدهد


(2) اپل به فکر اشیای گم شده کاربران است
اپل به فکر اشیای گم شده کاربران است


(3) دوستی ها - دانلود فیلم و سریال موزیک انیمیشن بازی
به سه قهرمان بازی پیوسته و همراه با آن ها و از طریق جادوهای خارق العاده به جست و جو رفته و دنیا را از کابوس های شاهزاده نجات دهند. داستان بازی در مورد شاهزاده ای است که از کابوس های شبانه رنج برده و به دلیل داشتن قدرت های


(4) یک ابر قهرمان باشید افکت گذاری بر روی ویدیو ها با
افکت گذاری بر روی فیلم ها یکی از جذاب ترین روش هایی است که می توانید توسط آن به خلق صحنه هایی شگفت انگیر بپردازید. با دانلود و نصب اپلیکیشن Super Power Fx به جمع ابر قهرمانان فیلم های تخیلی بپیوندید. برای شروع کافی است تا از


(5) یک ابزار - ابزار دیکشنری آنلاین
شما می توانید با درج این ابزار پرکاربرد امکان ترجمه کلمه به کلمه و یا ترجمه متن به 50 زبان زنده دنیا را با ظاهر گرافیکی دلخواه به کاربران سایت و یا وبلاگتان بدهید. از مزایای این ابزار استفاده از مترجم قدرتمند گوگل


(6) ابر قهرمان ها - لیستاچ
راننده به انگلیسی Rider ابرقهرمانهایی که وسیله ویژهای را میرانند فراصوتی به انگلیسی Sonic Scream آنهایی که میتوانند صداهایبسیار قوی با دهانشان تولید کنند مانند قناری سیاه کوچک شدنابر قهرمان هوایی که می


(7) 10 ابر قهرمان کمتر شناخته شده دنیای مارول - زومجی
در این مقاله به معرفی 10 ابر قهرمانگروه دنیای کامیک مارول میپردازیم که کمتر شناخته شدهاند اما میتوان از آنها فیلم های پر فروشی ساخت و منتشر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 5 =

دکمه بازگشت به بالا