همه آهنگ ها

یویو موسمفهومی کاربردی برای کاهش درد به هنگام استفاده از کامپیوتر

اگر روزانه 4 الی 5 ساعت به طور مداوم از کامپیوتر یا لپ تاپ استفاده میکنید قطعا گوش و بدن شما با واژه هایی مانند کمر درد،مچ درد و دست درد و درد و گرفتگی هایی از این قبیل آشناست.

فارس 98

اما در برخی اوقات علاوه بر طرز نشستن درست ،با بهینه سازی ابزار الکتریکی که از آنها استفاده میکنیم نیز میتوانیم کمی از این درد را کاهش دهیم.YoYo Mouse که موس مفهومی وایرلس بسیار جالب است که با ادغام یک ابزار بازیی به نام یو یو و موس میتواند پس از چند ساعت کار با کامپیوتر،یک ورزش خوب برای مچ دست باشد.

فارس 98

همچنین اگر شارژ موس وایرلس شما تمام شد میتوانید با چرخاندن یویو انرژی جنبشی را به انرژی الکتریکی تبدیل،و دوباره موس خود را شارژ کنید.

فارس 98

البته ممکن است با تولید این موس در این اندازه،استفاده از آن خود باعث ایجاد مچ درد برای کاربر شود اما خوشبختانه این موس در مرحله مفهومی به سر میبرد و میتوان با تولید آن در سایزهای بزرگتر از این مشکل نیز جلوگیری کرد.

منبع خارجی:yankodesign

ویرایش و ترجمه:فارس 98


(1) دانلود از اینستاگرام با کامپیوتر و گوشی چطور عکس و ویدیو
اینستاگرام ماهانه بیش از یکمیلیارد نفر کاربر دارد و تعداد افرادی که از ویدئو استفاده میکنند هرسال 80 درصد افزایش مییابد. با اینکه در اینستاگرام بهراحتی میتوان از صفحه عکس گرفت یا تصاویر را دانلود کرد ذخیره


(2) 20 توصیه کاربردی برای کاهش استرس
10.08.2017 وقتی برای انجام کاری به خود مطمئن نیستید مثلا برای ارائه مطلب یا ملاقات با رییس خود بهترین کار این است که به یک کار موفق یا یکی از موفقیتهای گذشته فکر کنید و در این حال دایما موفقیت قبلی خود را به یاد آورید. دلیلی وجود ندارد که موفق نشوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 5 =

دکمه بازگشت به بالا