همه آهنگ ها

دیگر در هیچ جای ویندوز نگران گرفتن Alt Shift برای تغییر زبان تایپ خود نباشید

یکی از اتفاقات رایجی که در هنگام تایپ کردن در ویندوز برای کاربران رخ میدهد فراموش کردن گرفتن دکمه ترکیبی Alt Shift و تایپ کردن کلمات نامفهوم است.به طور مثال شما در حال تایپ کلمه درود در نرم افزار Word و.. هستید اما زمانی که به مانیتور خود نگاه میکنید تازه متوجه میشوید که نگه داشتن کلید ترکیبی Alt Shift را فراموش و کلمه نامفهوم nv,n را تایپ نموده اید و در نهایت مجبورید کلمه یا جمله را دوباره تایپ کنید.اما ما در ادامه برنامه ای فوق العاده،رایگان و کم حجم را به شما معرفی میکنیم که کلمه نامفهوم nv,n را تنها با زدن دکمه F10 به کلمه درود تبدیل میکند و دیگر نیازی به تایپ دوباره کمله یا جملات ندارید.

فارس 98

نرم افزار LangOver علاوه بر قابلیت فوق دارای امکانات بسیار کاربردی دیگری نیز هست،شما میتوانید از طریق همین نرم افزار هر کلمه ای را در هرجایی از ویندوز تنها با نگه داشتن یک دکمه ترکیبی توسط سرویس ترجمه گوگل ترجمه و یا در گوگل سرچ کنید.

فارس 98

همچنین نرم افزارای قابلیتهایی مانند برعکس کردن کلمات تایپ شد و عوض کردن حالت آنها به حروف بزرگ را نیز داراست.پس از دانلود و نصب نرم افزار آنرا اجرا کنید،شما برای انجام تبدیل زبان یک نوشته ابتدا باید متن را انتخاب و سپس کلید F10 کیبورد را فشار دهید.

فارس 98

میتوانید از کلید ترکیبی Ctrl T برای ترجمه متن،Ctrl G برای سرچ،F6 برای برعکس کردن و Shift F10 برای کوچک یا بزرگ نمودن کلمات استفاده کنید.

میتوانید این نرم افزار رایگان را برای سیستم عامل ویندوز و لینوکس (و بزودی برای مک)از اینجا دریافت کنید.

منبع:فارس 98


(1) حل شد] کار نکردن alt-shift لپتاپم براى
حل شد] کار نکردن alt-shift لپتاپم براى تغییر زبان سیستم


(2) تغییر زبان در ویندوز
آموزش کامل روش تنظیم و تغییر زبان در ویندوز 10


(3) دانلود کنیدمسنجر رسمی فیس بوک برای ویندوز7
دانلود کنیدمسنجر رسمی فیس بوک برای ویندوز7


(4) نمایش موارد توسط برچسب ویندوز 7
نمایش موارد توسط برچسب ویندوز 7


(5) آموزش نصب ویندوز - همراه با تصویر و
آموزش نصب ویندوز - همراه با تصویر و توضیحات فنی تنظیم ویندوز


(6) تایپ و تایپ 10 انگشتی
تایپ آشنایی کامل با تاریخچه تایپ و تایپ 10 انگشتی شرکت چاپ و


(7) نحوه ی اضافه کردن زبان جدید در ویندوز
نحوه ی اضافه کردن زبان جدید در ویندوز. آیا می خواهید از زبان های متفاوت در کامپیوتر خود استفاده کنید آیا می خواهید به زبان های دیگر متنی در کامپیوتر خود بنویسید ترفند ها روش این کار را به شما


(8) Aftabgardan - تصحیح چینش حروف کیبورد با Microsoft Keyboard
بر روی نسخه های مختلف ویندوز و انواع آن جای این حروف مدام تغییر می کند روی یک نسخه جای پ و ژ درست است روی یکی دیگر جای آن ها درست است و در عوض جای مابقی حروف و حرکات نادرست است


(9) تغییر زبان کامپیوتر چگونه زبان کیبورد را فارسی کنیم
در این مقاله به شما آموزش می دهیم چگونه زبان فارسی را به عنوان زبان دوم به ویندوز ها اضافه کنید. همچنین نحوه تغییر زبان و سوئیچ کردن بین زبان ها را به شما آموزش خواهیم داد.


(10) شبیه ساز 10 چاپ انگشت. آموزش تایپ صفحه
شبیه ساز 10 چاپ انگشت. آموزش تایپ صفحه کلید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − چهار =

دکمه بازگشت به بالا