همه آهنگ ها

دانشمنداندانلود کردن مهارت های گوناگون مغز از طریق اتصال به کامپیوتر امکان پذیر است

دانشمنداندانلود کردن مهارت های گوناگون مغز از طریق اتصال به کامپیوتر امکان پذیر است
دانشمنداندانلود کردن مهارت های گوناگون مغز از طریق اتصال به کامپیوتر امکان پذیر است

دانشمندان بر طبق آخرین یافته های خود میگویند یادگیری هنرهای رزمی،یادگیری یک زبان جدید و یا آموزش پرواز با هواپیما در حالتی مانند خواب و ناهشیاری انسان نیز امکان پذیر است.دانشمندان در دانشگاه بوستون و آزمایشگاه محاسباتی علوم اعصاب ATR کیوتو ژاپن بر این باورند که در آینده یادگیری یک مهارت جدید تنها درگیر نشستن در مقابل صفحه کامپیوتر و انتظار برای آپلود آن (مانند اتفاقاتی که در فیلم ماتریکس رخ میدهد) است.آنها در حال مطالعه و تحقیق براینکه چگونگه دستگاه تشدید مغناطیسی (FMRI) میتوانند باعث تغییر الگوهای عملکرد مغز با دانش القایی یک شخص که از طریق سیگنالهای قشر بینایی او ارسال میشود،هستند.

فارس 98

در این روش شخص به هیچگونه دارو و هشیاری نیازی ندارد و براحتی فعالیت مغز وی با الگوی مغز هدف تغییر داده میشود.این مساله مصداق رخ دادن اتفاقات بزرگی همچون تغییر یک ستاره فوتبال به یک استاد شطرنج است!

فارس 98

Takeo Watanabe از دانشگاه بوستون میگوید:” نواحی اولیه تصویری (حافظه تصویری) بزرگسالان به اندازه کافی پلاستیکی(انعطاف پذیر) میباشد و میتواند بسیار سریع یادگیری های تصویری را دریافت کند.”

فارس 98

محققان میدانند که تکنیک آنها عملی است زیرا نتیجه آزمایش افرادی که توسط ولتاژهای FMRI تحت آزمون های مهارتهای تصویری قرار گرفته اند در مقایسه با افرادی که تحت این آزمایش قرار نگرفته اند بسیار بهتر بوده است.بر طبق گفته محققان یادگیری و آپلود کردن مهارت های جدید از طریق اتصال به کامپیوتر برای انسان،عملی است که در آینده نزدیک امکان پذیر میباشد.

منبع خارجی:dailymail

ویرایش و ترجمه:فارس 98


(1) در مسیر تلاش برای اتصال مغز انسان به کامپیوتر و تبادل
در صورت مشاهدهی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آنها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.


(2) برترین نرم افزارهای اتصال به کامپیوتر از راه دور - فهرست
ارتباط از راه دور با هر کامپیوتر یا سروری در جهان آنهم تنها ظرف چند ثانیه از طریق TeamViewer امکانپذیر است. این ابزار با پلتفرمهای گوناگون مانند ویندوز مک لینوکس اندروید و iOS سازگاری دارد و میتواند ارتباط بین دو دستگاه را بر بستر اینترنت یا شبکه محلی فراهم آورد.


(3) ارتباط میزان هوش با اتصال کارآمد میان نورونهای مغز اینفو
این شبکه دستیابی به سطح بالای تفکر را با حداقل فعالیت عصبی ممکن امکانپذیر میسازد. مغز با استدلال تحلیلی که تنها بخشی از مجموعه مهارتهای گوناگون شناختی است کارهای شگفتانگیزی انجام


(4) بهترین ترفندهای افزایش کارایی مغز برای یادگیری یک زبان
1- از تونیک های یاد یار برای یاری حافظه کمک بگیرید. یادیار آن چیزی است که به حافظه یاری می دهد و می تواند این کار را از طریق فرمول های خاص انجام دهد. شما می توانید چنین امکانی را خودتان ایجاد


(5) آموزش مهارتهای هفت گانه رایانه ICDL 2019 با امکان دریافت
جدیدترین مجموعه آموزشی مهارت های هفت گانه icdl 2019 با بیانی ساده و مفهومی با امکان دریافت مدرک معتبر با این پکیج در سریع آسان فراهم گردید.این مجموعه بدون محدودیت در دفعات نصب عرضه شده است. نکات مهم icdl گواهینامه ecdlicdl که

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 3 =

دکمه بازگشت به بالا