همه آهنگ ها

Twine به دنیای خود گوش دهیدبا اینترنت صحبت کنید

Twine به دنیای خود گوش دهیدبا اینترنت صحبت کنید
Twine به دنیای خود گوش دهیدبا اینترنت صحبت کنید

همیشه گجت های الکتریکی برنامه نویسی شده و حاضر اماده در اختیار ما قرار میگرند و ما در این چرخه نقش یک مصرف کننده را بازی میکنیم،اما چه میشد اگر خودمان میتوانستیم برای یک ابزار الکتریکی بدون برنامه نویسی حرفه ای و پیچیده،عملکردهای گوناگون و کاربردی دلخواه خودمان را تعیین کنیم؟خب خوشبختانه Twine توانسته تا حدودی این کار را برای ما انجام دهد.

فارس 98

فکر کنید شما در بیرون از محیط خانه خو مشغول کار هستید و میخواهید در صورتی که خانه شما در معرض خطر آتش سوزی قرار گرفت برای شما پیغامی مبتنی بر “خطر آتش سوزی” توسط ایمیل،SMS،تویت،پیغام در فیس بوک و .. ارسال شود،خوشبختانه میتوانید توسط Twine اینکار به ساده ترین روش ممکن انجام دهید.این دستگاه که توسط دو فارغ التحیل MIT Media Lab اختراع شده است یک حسگر پلاستیکی مربع شکل میباشد که از طریق ارتباطات بیسیم(WiFi)،دو باتری قلمی معمولی (که ماه ها میتوان از آنها استفاده نمود) و سنسورهای داخلی و خارجی کار میکند.

فارس 98

میتوانید از طریق یک برنامه تحت وب (Web App) توسط لپ تاپ،تبلت،موبایل و.. برای Twine بدون هیچ برنامه نویسی پیچیده ای عملکردهای متفاوت تعیین کنید،همچنین اگر نیاز به حسگرهای اضافی دیگری دارید میتوانید آنها را به صورت دستی به Twine خود اضافه کنید.

فارس 98

این گجت به شما این امکان را میدهد که در هر شی یا جایی که اتصالات WiFi در آن وجود داشته باشد یک سیستم محسباتی فیزیکی تحت شبکه ایجاد کنید.فقط کافیست در برنامه تحت وب Spool که برنامه منحصر به فرد این گجت است خواسته خود را به زبان انگلیسی ساده ایجاد و تنظیم کنید.

میتوانید اطلاعات بیشتر و ویدیو مربوط به این گجت را از اینجا مشاهده کنید.

منبع خارجی:kickstarter

ویرایش و ترجمه:فارس 98


(1) چگونه همه افراد را به خود جذب کنیم
به چشم ها نگاه کنید همیشه هنگام صحبت کردن با دیگران به چشم های او نگاه کنید. گاهی اوقات یک نگاه نافذ می تواند بیانگوی هزاران کلمه باشد. تماس چشمی نشاندهنده این است که به او واقعا گوش می دهید و


(2) چگونه وقتی حرفی برای گفتن ندارید مکالمه را آغاز کنید
نگاه کردن به تلویزین گوش دادن به موسیقی و مطالعه روزنامه مجله و کتاب کمک بسیار زیادی به شما می کند. می توانید از قبل چیزهایی که دوست دارید در موردش با کسی صحبت کنید را برنامه ریزی کنید.


(3) وقتی با ORII می توانید با انگشت خود تلفنی صحبت کنید
از میان گجت هایی که تا به امروز به بازار آمده است یکی از خلاقانه ترین و جذاب ترین های آنها انگشتر های orii است که هنگامی که آن را به انگشت خود می اندازید می توانید انگشت خود را بر روی گوش خود بگذارید و به راحتی صحبت کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 3 =

دکمه بازگشت به بالا