همه آهنگ ها

پیریز برق را بهتر و منظم تر به اشتراک بگذارید

پیریز برق را بهتر و منظم تر به اشتراک بگذارید
پیریز برق را بهتر و منظم تر به اشتراک بگذارید

کمبود پریز برق و سیم های دست پا گیر رابط های برق همیشه یکی از مشکلات رایج خانه هاست.اما به نظر میرسد Pod Power برای حل این مشکل یک ابزار مناسب و بدردبخور باشد.

فارس 98

این ابزار تشکیل شده از یک کابل برق 5 متری و 5 پریز برق جداگانه شبیه به دوک نخ است،شما میتوانید یک سر کابل را به برق وصل کنید و به دلخواه پنج پریز برق دیگر در مکان های متفاوت با دیگران به اشتراک بگذارید.

فارس 98

همچنین میتوان برای ایجاد نظم بیشتر سیم های اضافی را به دور پریز های دوکی شکل پیچید.قیمت Pod Power چیزی در حدود 36 هزار تومان میباشد.

منبع خارجی:Geeky Gadgets

ویرایش و ترجمه:فارس 98


(1) 52 بهترین نکات سفر بعد از 20 سال سفر به
52 بهترین نکات سفر بعد از 20 سال سفر به جهان


(2) پنج روش برای انتقال فایلها از پیسی و یا لپتاپ به گوشی
ابتدا دستگاهها را به هم متصل کنید و سپس فایلها را به اشتراک بگذارید. از آنجا که بلوتوث نسبت به سایر روشها کندتر است بهتر است از آن برای به اشتراکگذاری فایلهای کوچکتر استفاده نمایید.


(3) چگونه مشکل وصل نشدن پرینترهای بی سیم به وایرلس را حل کنیم
این روزها پرینترهای وایرلس یا بیسیم از محبوبیت بسیار بالایی در میان کاربران برخوردار هستند چرا که این پرینترها به آسانی به اشتراک گذاشته میشوند و میتوانید با اتصال Wi-Fi فایلهای خود را پرینت بگیرید.


(4) سریعترین روشهای انتقال فایل از رایانه به گوشی اندرویدی
با استفاده از روشهای زیر تا زمانی که دستگاه اندرویدی به یک شبکه Wi-Fi متصل باشد که رایانه نیز به آن وصل شده و یا اگر به اینترنت متصل باشد شما میتوانید دادهها را به دستگاه اندرویدی خود انتقال داده یا از روی آن حذف کنید.


(5) چگونه در محل کار فردی منظم باشیم 5 مهارت و اصول منظم بودن
5- میز کار و صفحه دسکتاپ کامپیوترتان را خلوت و منظم نگه دارید . چگونه فردی منظم باشیم و ذهن منظمی داشته باشیم شاید به نظر شما کمی عجیب باشد اما یکی از مهمترین قدمها برای منظم بودن در محل کار


(6) نرمافزار مدیریت فرآیند استخدام و جذب سیویتو - استخدام
بدون نیاز به یک خط کد نویسی و برنامه نویسی گالری تصاویر شرکت خود را اضافه کنیدفرهنگ سازمانی و اطلاعات خود را توضیح دهید شایستگی شغل مورد نظر را اضافه کنید و در نهایت برند خود را زیبا تر به نمایش بگذارید.


(7) سرویس های تمیز کردن خانه مورد نیاز است به راحتی پاک کننده
سازماندهی آنلاین خود را منظم و منظم کنید پیام هایی را از پلت فرم خود دریافت کنید تا ساعات خود را تأیید کنید. با هم کار می کند بهتر است از دانش دیگران استفاده کنید و تجربه خود را به اشتراک بگذارید. شما تعدادی از پاک کننده


(8) برق سه فاز به زبان ساده معرفی پارامتر های مهم در برق سه
برق سه فاز به زبان ساده. برق سه فاز اغلب برای راه اندازی مصارف سه فاز مانند پمپ ها الکتروموتور ها و دستگاهایی که به تغذیه سه فاز نیاز دارند استفاده می شود اما در مصارف خانگی نیز توسط اداره برق کنتور های سه فاز نیز صادر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × یک =

دکمه بازگشت به بالا