همه آهنگ ها

تحولی بزرگ در تولید محصولات ضد آب

تحولی بزرگ در تولید محصولات ضد آب
تحولی بزرگ در تولید محصولات ضد آب

کمپانی Ross Technology Corp که مختصص در تولید محصولات فلزی میباشد،فلزی تولید کرده است که اگر مایعات مانند آب بر روی آن ریخته میشود،پوشش مخصوص این فلز از برخورد مایعات با آن جلوگیری میکند. با توسعه این پوشش،آنها توانستد اسپری سیلیکونی تولید کنند که نه تنها از برخورد مایعات با فلز جلوگیری کند بلکه از برخورد مایعات با وسایل و هر سطح متفاوت دیگری نیز جلوگیری خواهد کرد.

فارس 98

این کمپانی به جای تولید فلزات بروی تولید این اسپری که با نام NeverWet شناخته میشود تمرکز کرده است.این اسپری در واقع از نانو ذرات استفاده میکند که باعث میشود فوق هیدروفوبیک (مولکول غیر قطبی که در آب نامحلول است) باشد،این محصول میتواند علاوه بر خشک نگه داشتن وسایل به تمیزی و جلوگیری از یخ زدن آنها نیز کمک کند.این شرکت همچنین ادعا میکند توسط این اسپری آیفون شما کاملا به یک گوشی ضد آب تبدیل میشود.

فارس 98

NeverWet قرار است یک سال دیگر به صورت عمومی عرضه شود و در اختیار همگان قرار گیرد،تاز زمان انتشار باید منتظر ماند و دید که آیا این محصول میتواند تحول بزرگی برای تمیزی و تولید محصولات ضد آب باشد یا خیر.

از اینجا ویدیو عملکرد این اسپری را مشاهده کنید.

منبع خارجی:Lancaster Online

ویرایش و ترجمه:فارس 98


(1) تحول در تولید و صادرات کیسههای
تحول در تولید و صادرات کیسههای نانوزیست تخریب پذیر صنعت سیمان


(2) کاغذ سنگ تحولی بزرگ در صنعت کاغذ کشور
کاغذ سنگ تحولی بزرگ در صنعت کاغذ کشور - بازار کاغذ سنگی ایران


(3) کاغذ سنگی تحولی عظیم در صنعت بسته بندی
کاغذ سنگی تحولی عظیم در صنعت بسته بندی - مجتمع کاغذ سنگی یزد


(4) قیمت چادر مسافرتی برزنتی بزرگ ضد آب - پارچه ایران
قیمت چادر مسافرتی برزنتی بزرگ ضد آب در انواع مدل های با برندهای درجه یک ایرانی و خارجی قیمت فروش مستقیم در نمایندگی های آنلاین فروش است.


(5) شیمیایی تصفیه - تحقیق و تولید در زمینه مواد اولیه آب و انرژی
شرکت شیمیایی تصفیه از سال 1362 با تکه بر توان داخلی و مهندسان خود شروع به فعالیت در زمینه مواد شیمیایی تصفیه آب و پساب در صنایع مختلف همچون فولاد پالایشگاه ها و شرب شهری و نیز مواد پیش رنگ و


(6) بزرگترین مرجع خرید و قیمت کارتن پلاست
بزرگترین مرجع خرید و قیمت کارتن پلاست در ایران - ایران کارتن پلاست


(7) شرکت پژوهشی صنعتی آبریزان تولید
شرکت پژوهشی صنعتی آبریزان تولید کننده ی مواد شیمیایی انحصاری


(8) خرید اینترنتی محصولات آدرماAderma - فروشگاه اینترنتی اویرو
1982 تولید پن شیر جو دوسر که آغاز تحولی بزرگ در این برند شد. 1987 شناخته شدن این برند به عنوان اولین برند شوینده تجویزی توسط درماتولوژیست ها شناخته شد.


(9) درب ضد سرقت شرکت تولیدی در آدلی
شرکت تولیدی در آدلی ارائه دهنده انواع مدل های متنوع درب ضد سرقت مانند درب ضد سرقت ایرانی درب ضد سرقت ترک درب های تمام چوب درب های لابی درب های داخلی با انتخاب مواد اولیه و متریال با کیفیت - 02156576815 - 02156574175


(10) مدل های درب ضد آب ABS آشنایی با درب سرویس و درب حمام
برای توضیح مسائل فنی به روش تولید درب ضد آب و متریال های مصرفی می پردازیم . در تولید این درب از چهار چوب چوبی و دو ورق نئوپان یا ام دی اف 3 میل یا 5 میل و روکش abs 1میل یا 2 میل که کاملا ضد خش و قابل شستشو می باشند و داخل درب هم از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا