همه آهنگ ها

گجتی برای پیدا کردن اشیا گم شده

گجتی برای پیدا کردن اشیا گم شده
گجتی برای پیدا کردن اشیا گم شده

مطمئنا گم کردن وسایلی مانند کلید،موبایل،دفتر و.. برای هیچ کدام از ما خوشایند نیست،اما میتوان توسط گجت مفهومی Finder امیدوار بود که در آینده اینگونه اتفاقات برای ما کمتر رخ دهند.این گجت توسط دستگاه شناسایی سیگنالهای رادیویی (RFID) میتواند برچسب هایی که شما به وسایل خود متصل نموده اید را ردیابی کند و محل تقریبی آنها را بروی نمایشگر خود نشان دهد.

فارس 98

امکان توسعه و کار بروی Finder بسیار زیاد است اما فعلا برای پیداکردن اشیا گم شده باید در محلی که آنها را گم کرده اید حضور داشته باشید تا دستگاه بتواند شی را ردیابی کند.

فارس 98

منبع خارجی:Yanko Design

ویرایش و ترجمه:فارس 98


(1) تایل ردیاب گجتی برای پیدا کردن اشیا و
تایل ردیاب گجتی برای پیدا کردن اشیا و گوشی گمشده تان CGR


(2) تگ هوشمند برای پیدا کردن اشیاء با
تگ هوشمند برای پیدا کردن اشیاء با پشتیبانی از IOS و Android رنگ صورتی


(3) اشیای گمشده را با این گجت پیدا کنید
اشیای گمشده را با این گجت پیدا کنید


(4) مجموعه دعا برای پیدا شدن فوری گم شده اشیا و افراد ستاره
دعا برای پیدا شدن فوری گم شده در قالب دعای مجرب برای پیدا شدن شی گمشده دعا برای پیدا شدن گمشده دعا برای پیدا شدن فوری فرد گم شده و نماز برای پیدا کردن اشیا گردآوری و ارائه شده اند.


(5) بازی اشیا گم شده برای کامپیوتر - Spear of Destiny The
دانلود بازی اشیا گم شده برای کامپیوتر Spear of Destiny The Final Journey PC Game . بازی Spear of Destiny The Final Journey در سبک بازی های Hide Object یا یافتن اشیا مخفی است.. Hide Object به بازی هایی گفته میشود که در آن شما باید در داخل تصویر به دنبال اشیا


(6) برای پیدا کردن اشیاء دزدیده شده این ذکر را بخوانید
برای پیدا کردن دزد و اشیاء دزدیده شده این ذکر را بخوانید. اگر کسی با شرایط گفته شده آنرا انجام دهد محال است که به گمگشده یا دزدیده شده خویش نرسد.


(7) ذکر مجربی برای پیدا شدن اشیاء گمشده
این عمل بسیار تجربه شده و یکی از بزرگترین و موثر ترین دستورات در زمینه مال گمشده و دزدیده شده میباشد اگر کسی با شرایط گفته شده آنرا انجام دهد محال است که به گمگشده یا دزدیده شده خویش نرسد.


(8) اشیاء گم شده را پیدا کنید دانلـــود
اشیاء گم شده را پیدا کنید دانلـــود


(9) دعا برای پیدا کردن اشیاء گمشده
اگر چیزی را گم کرده اید این دعا برای یافتن اشیاء گم شده بسیار کارآمد است. دعا برای پیدا کردن اشیاء گمشده . 1- ختم چهار لعن برای پیدا کردن اشیاء گمشده


(10) دعاها و اذکار الهی پیدا کردن اشیاء گم شده یا سرقت شده
برای پیدا کردن گمشده و رسیدن به حاجت بزرگ این دعا بزرگ که از امام زمان عج الله می باشد برای کسی است که چیزی را گم کرده است یا حاجت بزرگی دارد. و میخواهد به آن برسد و برای آن قصه ای عجیب می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × چهار =

دکمه بازگشت به بالا