همه آهنگ ها

ترازویی مدرن با قابلیت وزن کردن اجسام مختلف

ترازویی مدرن با قابلیت وزن کردن اجسام مختلف
ترازویی مدرن با قابلیت وزن کردن اجسام مختلف

در بعضی مواقع ما نیاز داریم علاوه بر وزن کردن خود از وزن برخی از اجسام و حیوانات مانند سگ،چمدان و.. مطلع شویم در حالی که اینکار با ترازو های خانگی امکان پذیر نیست.

فارس 98

Scale Scale ترازوی مفهومی از Rene Lee میباشد که با اضافه کردن ایده ای جالب به ترازوهای معمولی میتوان آن را به اندازه مورد نیاز برای هر چیزی تبدیل کرد.

فارس 98

با استفاده از سنسور خازنی بیومتریک ترازو میتواند پاهای انسان از از بقیه اجسام تشخیص دهد و با جمع آوری و تحلیل اطلاعات به شما اعلام کند آیا شما اضافه وزن دارید یا خیر.

فارس 98

همچنین سنسور میتواند تشخیص دهد که شما در چه جهتی بر روی ترازو ایستاده اید و طبق جهت شما اطلاعات را بر روی نمایشگر خود نشان میدهد و در نهایت پس از اندازه گیری وزن،BMI و .. آنها را به تلفن همراه شما برای بررسی بیشتر ارسال میکند.

فارس 98

زمانی که نیاز دارید سگ خود را وزن کید فقط کافیست دو طرف ترازو بکشید و آن را طبق اندازه دلخواه تنظیم کنید.

منبع خارجی:gajitz

ویرایش و ترجمه:فارس 98


(1) فروشگاه مدرن
فروشگاه مدرن


(2) ترازو دیجیتالی چیست و نکات کم کردن وزن
ترازو دیجیتالی چیست و نکات کم کردن وزن با ترازو پیلتن شاپ


(3) ترازو دیجیتالی چیست و نکات کم کردن وزن با ترازو پیلتن شاپ
با قرار گرفتن فرد یا کالا بر روی ترازو وزن آن با توجه به مقدار فشار وارد شده محاسبه شده و توسط عقربه نشان داده میشد. امروزه این مدلها هنوز مورد استفاده قرار میگیرند ولی نسبت به ترازوهای دیجیتال از دقت کمتری برخوردار هستند.


(4) عافیت و سلامتی انواع ترازوی های گرمی با دقت یک دهم و یک
وزن کردن اجسام در ترازوهای معمولی با معلق ماندن پله ها در هوا صورت می گرفت اما در ترازوی آبی جسم موردنظر در آب غوطه ور می شد و بر اساس اصل ارشمیدس وزن مخصوص آن به دست می آمد. در ترازوهای ترکیبی وزن کردن هم در آب هم


(5) انواع پلاستیک و کاربرد آن انقلاب عصر مدرن که جهان را
پلیاتیلن با وزن مولکولی بسیار زیاد نوع دیگری از پلیاتیلن است که استحکام آن حتی از فولاد نیز میتواند بیشتر باشد از این پلاستیک بیشتر در برخی تکنیکهای پزشکی مانند ایمپلنت لگن و غیره استفاده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا