همه آهنگ ها

تریلر Grand Theft Auto V منتشر شد

تریلر Grand Theft Auto V منتشر شد
تریلر Grand Theft Auto V منتشر شد

قبلا خبر تایید رسمی این بازی را منتشر کردیم و امروز Rockstar Games اولین تریلر این بازی محبوب را رسما منتشر کرد.

فارس 98

در این تریلر که مدت زمان آن 1 دقیقه و 24 ثانیه میباشد نمایی از شهر، شخصیت جدید بازی و دستان کوتاهی از زندگی اش را مشاهده میکنید، علاوه بر این کاربری از سایت 4chan ادعا کرده است که ارتباط نزدیکی با RockStar Game دارد که در همین راستا اطلاعاتی را از بازی Grand Theft Auto V منتشر کرده است که میتوانید در ادامه آن را بخوانید.

1- شخصیت بازی یک فرد اسپانیای تبار به نام Adrian است.

فارس 98

2- بازی در سال 2012 واقع در San Andreas رخ میدهد.

فارس 98

3- شروع بازی در Los Santos خواهد بود که پس از جدال با باند rival’s turf ،که سردسته ی آن Varrios Los Aztecas است مورد حمله قرار میگیرید و توسط او دزدیده میشود.

4- این بازی حول محور پول بر سر یک معامله ی بزرگ اتفاق میافتد.( نمیخواهم اطلاعات زیادی را در این مورد بدهم چون بازی خراب میشود. )

5- بخش مولتی پلیر باز هم در بازی وجود خواهد داشت و یک حالت جدید به نام co-op story به این بخش اضافه شده است.همچنین کنسولها میتواند در این بخش 32 بازیکن را پشتیبانی کند اما برای PC سرورهای اختصاصی وجود خواهد داشت و میتواند 64 بازیکن را همزمان پشتیبانی کند.

6-نسخه ی PC عنوان Grand Theft Auto V همزمان با نسخه ی کنسول ساخته خواهد شد و هم اکنون نسخه ی PC بازی به Leeds منتقل شده است. اینبار بازی نسبت به نسخه ی قبل ( GTA IV ) بهتر با PC بهینه شده است.

7-San Andreas اینبار بزرگتر از نسخه ی GTA San Andreas و با جزییات بیشتر خواهد بود.

8- جنگ بین باندهای turf بازگشته اند اما اینبار سردسته ی کل باند ها نیست و مناطقی از جمله as57th Ballas یا the Eastside Azteca را در اختیار دارند .همچنین ارم هایی بر روی دیوار کشیده شده اند که نشانگر این گروه است ،شما هم میتوانید با اسپری ارم های خود را بر روی دیوار بکشید که بسیار بهتر از گذشته شده است.

فارس 98

9- در اخر شخصیت اول بازی همانند RDR میمیرد و پول های زیادی به برادر Adrian ( شخصیت اصلی بازی ) میرسد و دنباله ی بازی با او ادامه پیدا میکند.

10- داستان بازی ادامه ی نسخه ی قبل (GTA IV ) است .اما اشاره نشده است که نیکو در بازی است یا خیر اما گفته شده حداقل او را دو بار در بازی میبینیم.

11- موسیقی های بهتر و رپ های جدید و همچنین 9 ایستگاه رادیوی با بازی اضاف شده است .

12- ارتش های 6 ستاره ی پلیس باری دیگر باز گشته اند و اینبار گارد ملی نیز اضاف شده است.

13- سیستم کاور گیری در بازی بهبود یافته است و نقش اساسی در بازی را ایفا میکند.

14- تصمیم گیری هایی که در نسخه های قبل بود اینبار بیشتر بر روی بازی تاثیر میگذارد و ایطور که گفته شده است بازی دارای 4 پایان منحصر به فرد خواهد بود اما گفته نشده است که آیا در این 4 پایان شخصیت اول بازی میمیرد یا خیر ؟ !

15- دوست دختر های بیشتر در بازی

16- چتر نجات در بازی وجود دارد.

17-کدهای تقلب بازی به صورت خیلی جالب بازگشته اند.[بازی سنتر]

فارس 98

با توجه به اینکه موارد فوق در حد شایعه هستند اما میتوان از تریلیری که توسط RockStar Game منتشر شد به درست بودن برخی از این شایعات در بازی رسید.

میتوانید این تریلر را با حجم معادل 41 MB از اینجا دانلود کنید.

منبع خارجی:Gamepur|RockStar Game

ویرایش و ترجمه:فارس 98


(1) تریلر آپدیت بزرگ GTA V Online منتشر شد
تریلر آپدیت بزرگ GTA V Online منتشر شدبه مدیر تبدیل شوید ایکس


(2) PC بازی Grand Theft Auto V
تریلر جدیدی از نسخه PC بازی Grand Theft Auto V به صورت 60 فریم


(3) PC عنوان Grand Theft Auto V
تاخیری دیگر برای نسخه PC عنوان Grand Theft Auto V تریلر بزودی


(4) Grand Theft Auto V از نسخه PC
April Fools تریلر جدید Grand Theft Auto V از نسخه PC منتشر شد


(5) اولین تریلر گیم پلی بازی Grand Theft Auto V منتشر شد
دانلود اولین تریلر از گیم پلی بازی Grand Theft Auto Vدانلود تریلر گیم پلی gta vدانلود تریلر جدید بازی Grand Theft Auto Vدانلود تریلر جدید بازی gta vدانلود آخرین تریلر بازی gta vدناولد آخرین تریلر بازی Grand Theft Auto Vدانلود تریلر


(6) تریلر جدیدی از آپدیت Super Sports Series بازی GTA V منتشر شد
استودیو Rockstar Games با انتشار آپدیت بازی GTA Online از حالت Southern San Andreas Super Sports Series و اتومبیل های جدید رونمایی کرد. برای مشاهده تریلر این بازی با پارسی گیم همراه باشید.


(7) تریلر Grand Theft Auto V گیمفا
وبسایت تخصصی بازیهای رایانهای . اخبار ویدئو مقالات مجله گیمفا دنیای فناوری


(8) تریلر رسمی نسخه PC بازی GTA V هفته آینده منتشر میشود 15
بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده از سوی راک استار روز دوشنبه تریلر رسمی از نسخه PC بازی Grand Theft Auto V منتشر خواهد شد. همچنین این شرکت در ادامه این بیانیه تصاویر جدیدی را از بازی منتشر کرد. Grand Theft Auto V در 14 آپریل 2015 منتشر


(9) تاخیری دیگر برای نسخه PC عنوان Grand Theft Auto V تریلر
توی سایت راکستار نوشته n April 14th Grand Theft Auto V arrives on PC with a range of major visual and technical upgrades to make Los Santos and Blaine County more immersive than ever. Today catch a glimpse of it in action running at 60FPS with the official Grand Theft Auto V 60 Frames-Per-Second Trailer.


(10) تریلر رسمی نسخه PC بازی GTA V هفته
تریلر رسمی نسخه PC بازی GTA V هفته آینده منتشر میشود 15 تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + 20 =

دکمه بازگشت به بالا