همه آهنگ ها

حشره جاسوس

حشره جاسوس
حشره جاسوس

شایده ایده حشره جاسوس بیشتر شبیه به ربات های غیر واقعی باشد که در فیلم ها مشاهده کرده ایم اما هواپیما و ربات های پرنده بدون سرنشین جاسوس مساله ای است که امروزه ارتش ها و نیروهایی هوایی در حال گسترش آن هستند، اکنون میتوانید نمونه بسیار کوچک این ربات را که در حال توسعه میباشد در تصویر زیر مشاهده کنید.

فارس 98

در آشیانه میکرو پایگاه نیروی هوایی رایت پترسون محققان بدنه هایی را به سنسورهای فوق حساس ثبت حرکت مجهز کردند که میتواند موقعیت یک هلیکوپتر یا یک وسیله پرنده بسیار کوچک به اندازه نیم اینچ را مشخص کند.اطلاعات بدست آمده از این سنسور به مهندسان کمک میکند تا بتوانند یک دستگاه کوچک پرنده که همانند یک حشره قابلیت بال زدن را دارد توسعه دهند.

میتوانید ویدیو رباتی که توسط محققان پایگاه نیروی هوایی رایت پترسون ساخته شده است و مانند سنجاقکی با دو بال قالبیت پرواز کردن را دارد از اینجا مشاهده کنید.

منبع خارجی:Telegraph

ویرایش و ترجمه:فارس 98


(1) جانوران جاسوس - Sputnik Iran
جانوران جاسوس - Sputnik Iran


(2) حشرات جاسوس عصر جاسوسی مدرن - مجله
حشرات جاسوس عصر جاسوسی مدرن - مجله تخصصی آراد مگ


(3) حشره مصنوعی جاسوس رژیم صهیونیستی
حشره مصنوعی جاسوس رژیم صهیونیستی - تابناک TABNAK


(4) هل هذه مجرد ذبابة - المعرفة
هل هذه مجرد ذبابة - المعرفة


(5) حشره مصنوعی جاسوس رژیم صهیونیستی
پشه های جاسوسی اسرائیل اخبار بین الملل حشره مصنوعی جاسوس رژیم صهیونیستی تعیین موقعیت های جغرافیایی جی پی اس از طریق ماهواره


(6) حشره جاسوس و پیشرفته آمریکا عکس
حشره جاسوس و پیشرفته آمریکا عکس مجموعه دانش و تکنولوژی این حشره الکترونیکی که ابعاد بسیار کوچکی نیاز دارد حشره جاسوسی آمریکا می باشد.


(7) حشرههای جاسوس Radio Koocheh
این روبات حشره جاسوس دو سال پیش یک فرصت به دست آورد تا عملکرد خود را به نمایش بگذارد و این اتفاق در زمانی رخ داد که ساختمان دانشگاه معماری در آتش سوخت. 14 طبقه از این ساختمان به گونهای سوخت که


(8) پشه جاسوس - همشهری آنلاین
پشه جاسوس - همشهری آنلاین


(9) حشره جاسوس - wikimilad.rozblog.com
فکر میکنید این یک پشه است نه این یک حشره جاسوس پرنده میباشد که مخصوص مناطق شهری است. و توسط دولت آمریکا تولید شده است. این حشره میتواند بوسیله یک ریموت کنترل شود و همچنین به یک دوربین و یک میکروفون مجهز شده است.


(10) حشرات جاسوس - واضح
حشرات جاسوس نویسندهعباس خارباف سامانه ی های نوین جادوی مهندسی هوافضا در قرن 21یک مگس مدام در گوش شما وز وز می کند با هیچ افشانه ی حشره کشی حریفش نمی شوید هوشمندانه از ضربات مگس نیز می گریزد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج + 20 =

دکمه بازگشت به بالا