همه آهنگ ها

قابلیت های موس خود را افزایش دهید

قابلیت های موس خود را افزایش دهید
قابلیت های موس خود را افزایش دهید

معمولا وظایف و عملکرد موس کامپیوتر برای همه ما معین و تعریف شده است اما توسط برنامه جالبی که در ادامه معرفی میکنیم میتوانید از آن استفاده بهتر و بهینه تری کنید.

فارس 98

Just Gestures نرم افرار قدرتمندی است که قابلیت های موس شما را افزایش میدهد و میتوانید برای نرم افزار ها و گزینه های ویندوز میانبر حرکتی ایجاد کنید،به طور مثال میتوانید با نگه داشته کلیک راست موس و کشیدن آن به صورت به سمت پایین،پنجره باز شده را Minimize کنید.

ابتدا نرم افزار را رایگان از اینجا دریافت و نصب کنید.

پس از نصب نرم افرار آن را جرا کنید تا پنجره Wizard برای شما نمایش داده شود ،در این مرحله و مراحل بعدی Wizard شما میتوانید قابلیتی مانند تعیین دکمه برای فعال کردن میانبر و تعیین دو دکمه برای فعال کردن میانبر را معین کنید.

فارس 98

پس از به اتمام رساندن مرحله Wizard،پنجره اصلی برنامه نمایش داده میشود.در این پنجره میتوانید برای هر قابلیت و قسمت ویندوز،نرم افزار و حتی یک آدرس اینترنتی یک حرکت ویژه موس تعیین کنید. علاوه بر این برنامه دارای حرکات پیش فرض میباشد که در صورت نیاز میتوانید آنها را تغییر دهید.

برای ایجاد تغییرات بر روی گزینه مورد نظر کلیک راست و بر روی Modify کلیک کنید.

فارس 98

از طریق آیکن Add New Gestur بالای نرم افزار میتوانید برای برخی از قسمت های ویندوز میانبر حرکتی ایجاد کنید.

فارس 98

همچنین از طریق آیکن Add Application Group میتوانید برای یک فایل exe یک میانبر حرکتی موس تعیین کنید.

فارس 98

در صورت نیاز میتوانید با کلیک راست بر روی آیکن برنامه در تسک بار قرار گرفته است و انتخاب گزینه disable برنامه را غیر فعال کنید.

فارس 98

منبع آموزش:فارس 98


(1) دی پی آی ماوس چیست آیا DPI ماوس مهم
دی پی آی ماوس چیست آیا DPI ماوس مهم است - ویرگول


(2) لاجیتک موس گیمینگ جدید خود را عرضه می
لاجیتک موس گیمینگ جدید خود را عرضه می کند پلازامگ


(3) آموزش افزایش دقت اشاره گر موس در ویندوز تک تیپ
در واقع با افزایش دقت اشاره گر موس شما سریع تر می توانید در فضا دسکتاپ ویندوز عمل کرده و هنگامی که کند است برای مثال اگر بخواهید دسکتاپ را باز کنید زمان بیشتری به طول می انجامد که نسبت به زمانی با دقت بالا تفاوت بسیاری دارد.


(4) 10 نکته برتر در استفاده از موس
در زیر لیستی از نکات و رازهای برتر استفاده از موس کامپیوتر آورده شده است که به شما کمک می کند از تمام قابلیت های موس استفاده کرده و بازدهی کار خود با کامپیوتر را افزایش دهید.


(5) چگونه در ویندوز دقت ماوس را افزایش دهیم - زومیت
اگر شما تازه آن را غیر فعال کردهاید و به نظرتان فاصلهای که باید ماوس را حرکت دهید بیش از حد است احتمالا باید دقت dpi ماوس را افزایش دهید. این تنظیمات را یا در پنل تنظیمات نرمافزار ماوس یا


(6) چگونه سرعت حرکت موس را تغییر دهیم افزایش سرعت موس در
اگر از سرعت حرکت موس خود راضی نیستید می توانید با افزایش سرعت و کاهش سرعت موس در تنظیمات Control Panel به سرعت مورد نظر خود برسید. گاهی اوقات پیش می آید که ما مجبور می شویم سرعت موس را بنا به دلایلی مانند خراب شدن غلتطک موس


(7) موس Logitech G403Wireles معرفی انواع
موس Logitech G403Wireles معرفی انواع موس های با کیفیت پاناکام


(8) تنظیم موس در ویندوز 10 آموزش تصویری کالاسودا
ویندوز قابلیت های شخصی سازی بیشتری را برای موس به شما می دهد و می توانید با انتخاب گزینه additional mouse options که در پایین موارد یاد شده قرار دارد به تنظیمات پیشرفته ای دسترسی پیدا کنید.


(9) آموزش تنظیمات تاچ پد لپتاپ در ویندوز 10
حرکت بین برنامههای در حال اجرا برای حرکت در بین برنامههای در حال اجرا سه انگشت خود را بر روی تاچ پد قرار داده و به سمت راست و یا چپ حرکت دهید.


(10) معرفی جدیدترین موس ها برای طراحان
معرفی جدیدترین موس ها برای طراحان گرافیک نمایندگی تعمیرات لپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا