همه آهنگ ها

اجسام سه بعدی مجازی را توسط Holodesk مایکروسافت لمس کنید

اجسام سه بعدی مجازی را توسط Holodesk مایکروسافت لمس کنید
اجسام سه بعدی مجازی را توسط Holodesk مایکروسافت لمس کنید

بخش تحقیقات مایکروسافت که همیشه با یک فناوری و گجت جدید آماده غافلگیری همگان است،اینبار محصولی به نام Holodesk به دنیای تکنولوژی معرفی نمود.

فارس 98

این محصول چیزی شبیه به کارکتر سه بعدی مجازی که قبلا معرفی نموده ایم است،اما با این تفاوت که Holodesk مایکروسافت از تکنولوژی پیشرفته تری استفاده میکند و دیگر برای بازی و کار کردن با اجسام سه بعدی مجازی نیازی به پوشیدن یا استفاده از ابزاری ندارید و فقط کافیست دست خود را به زیر Holodesk ببرید و با اجسام مجازی کار کنید،علاوه براین میتوانید اجاسم واقعی مانند یک لیوان را بر روی یک توپ مجازی قرار دهید.

فارس 98

این اختراع مایکروسافت نیز همانند OmniTouch از رابط حسگر Kinect استفاده میکند و برای تاثیر گذاری بر روی اجسام سه بعدی خط دست شما را ردیابی میکند که در نهایت باعث میشود از پشت شیشه این میز اجسام سه بعدی را لمس کنید.این تکنولوژی مایکروسافت هنوز در حال توسعه میباشد اما میتوان امیدوار بود به لطف حسگر Kinect،شاهد محصولات خارق العاده ی دیگری از این شرکت باشیم.

ویدیو holodesk را از اینجا مشاهده کنید.

منبع خارجی:Microsoft Research

ویرایش و ترجمه:فارس 98


(1) اجسام سه بعدی مجازی را توسط Holodesk
اجسام سه بعدی مجازی را توسط Holodesk مایکروسافت لمس کنید


(2) لمس اجسام مجازی با دستاورد جدید مایکروسافت
واحد تحقیقات کمپانی مایکروسافت کنترلر مکانیکی و قابل حمل جدیدی را طراحی کرده که مصرف کننده به موجب آن می تواند به وسیله انگشت خود با اشیا و اجسام سه بعدی محیط واقعیت مجازی ارتباط برقرار کرده آنها را لمس نموده و یا


(3) با این فناوری جدید اجسام واقعیت مجازی را لمس کنید
فیلم داستان زندگی زن و شوهری است به نام فرهاد و هاله که به همراه فرزند خردسالشان به تازگی به یکی از شهرک های تازه تأسیس اطراف تهران نقل مکان کرده اند و به واسطه زندگی در این محله روال زندگی شان دست خوش تغییراتی می شود.


(4) امکان لمس اینترنتی اجسام
لمس اجسام در واقعیت مجازی با کنترلر مایکروسافت از کانال دیجیاتو . 053. ویدیو بعدی با این فناوری جدید اجسام واقعیت مجازی را لمس کنید از کانال آدیناچیستا. 017. ویدیو بعدی پخش موزیک با لمس اجسام از کانال گروه دانشجو کیت. 247


(5) تبدیل اجسام مجازی به واقعی
ورود یا ثبت نام. صفحه نخست. دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا